220 874 601 | sekretariat@pcp7.cz

BRIGÁDA – PŘÍMÁ PÉČE O SENIORY

URGENTNĚ HLEDÁME brigádníky či brigádnice pro přímou obslužnou péčiterénní službě v lokalitě Prahy 7.

Pracovní náplň:

  • péče o seniory na Praze 7 v jejich domácím prostředí: pomoc při osobní hygieně nebo podávání stravy, zajištění úklidu, nákupů, doprovodů, donášek obědů apod.
  • komunikace s kolegy, koordinátory, rodinnými příslušníky uživatelů
  • jednoduché vedení dokumentace (výkazů)

Pracovní režim:

  • rozvržení pracovní doby do 4/6/8 hodinových směn (ranní/denní)  - dle vašich možností a našich potřeb

Bez čeho se neobejdete:

  • zájem o práci se seniory
  • empatické jednání, pečlivost a komunikativnost
  • plnoletost, trestní bezúhonnost
  • schopnost týmové spolupráce, pohotovost
  • odolnost vůči stresu a dobrý zdravotní stav

Výhodou je:

  • předchozí zkušenosti v přímé péči o osobu (profesní, studijní, popř. v rodině)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • vskutku potřebnou práci s lidmi a cenné zkušenosti do života
  • nezbytné zaškolení a průběžnou podporu kolegů
  • platové ohodnocení 130 až 150 Kč/hod. dle praxe a vzdělání/kvalifikace
  • stabilní zázemí a dobré jméno příspěvkové organizace
  • vstřícný kolektiv

Nástup: možný ihned nebo po dohodě

Dotazy k pracovní pozici: 778 483 253 (koordinátor) nebo 773 768 652 (personalistka).

Profesní životopisy nebo průvodní dopisy posílejte na hr@pcp7.cz.