220 874 601 | sekretariat@pcp7.cz

LETNÍ BRIGÁDA – PŘÍMÁ PÉČE O SENIORY

Pracovní náplň:

  • péče o seniory na Praze 7 v jejich domácím prostředí;
  • zajištění úklidu, nákupů, doprovodů, donášek obědů apod., pomoc při osobní hygieně nebo podávání stravy;
  • komunikace s kolegy, koordinátory, rodinnými příslušníky uživatelů;
  • jednoduché vedení dokumentace (výkazů);
  • rozvržení pracovní doby do 4/6/8/12hod. směn (ranní/denní/odpolední/víkendové)  – dle potřeb a dohody s koordinátorem.

Co od Vás čekáváme/požadujeme:

  • zájem o práci se seniory;
  • empatické jednání, pečlivost a komunikativnost;
  • trestní bezúhonnost;
  • schopnost týmové spolupráce, pohotovost;
  • odolnost vůči stresu a dobrý zdravotní stav.

Kdo je pro nás ideálním uchazečem (tímto nejsou diskriminováni ostatní):

  • člověk s praxí v oboru nebo kvalifikací PvSS;
  • student sociálního nebo zdravotnického oboru;
  • plně proočkován proti onemocnění COVID-19.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • vskutku potřebnou práci s lidmi a cenné zkušenosti do života;
  • důkladné zaškolení, průběžnou podporu kolegů;
  • platové ohodnocení 130 až 150 Kč/hod. dle praxe a vzdělání/kvalifikace;
  • stabilní zázemí a dobré jméno příspěvkové organizace;
  • příjemné a vstřícné pracovní prostředí i kolektiv.

Nástup: od července 2021 (zaškolení je možné/vítané již v červnu).

Životopis se stručným motivačním dopisem posílejte na hr@pcp7.cz.

Do životopisu uveďte dosažené vzdělání, dosavadní pracovní praxi, zkušenosti s přímou péčí, telefonické spojení.  Dotazy k pracovní pozici: 773 768 652