220 874 601 | sekretariat@pcp7.cz

Koordinátor/ka okrsku pečovatelské služby

Co budete dělat?

Koordinovat tým terénních pečovatelek, komunikovat s klienty, se zájemci o pečovatelskou službu, případně jejich pečujícími, provádět sociální šetření, spolupracovat s kolegy z Pečovatelského centra, podílet se na rozvoji služby i vzdělávání týmu apod.

Požadujeme:

  • vzdělání dle zákona 108/⁠2006 Sb. Zákon o sociálních službách umožňující pracovat na pozici sociálního pracovníka;
  • empatické, vstřícné a profesionální jednání s klienty služby;
  • trestní bezúhonnost;
  • optimistického ducha;
  • schopnost týmové spolupráce a odolnost vůči stresu;
  • schopnost orientovat se v různých situacích spojených s poskytováním sociálních služeb.

Výhodou:

  • pracovní zkušenost v terénní sociální službě;
  • zkušenost s vedením týmu.

Nabízíme:

  • podporu fungující organizace, možnost supervizí;
  • možnost aktivně se podílet na chodu a rozvoji pečovatelské služby PCP7;

  • příjemné a vstřícné pracovní prostředí na území Prahy 7;
  • zázemí zavedené organizace;
  • důstojné platové ohodnocení;
  • podporu vzdělávání a seberozvoje;
  • mobilní telefon, notebook;
  • stravenky;
  • sick days;
  • příspěvky na kulturu, sport a dětské tábory;
  • 5 týdnů dovolené;
  • pracovní smlouvu na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Nástup možný ihned.

Svůj životopis a motivační dopis nám zašlete na uvedenou adresu nejpozději do 15. 3. 2020.

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Více informací o naší organizaci naleznete na https://www.pecovatelskecentrum.cz.