220 874 601 | sekretariat@pcp7.cz

Koordinátor/ka okrsku pečovatelské služby

Co budete dělat?

Koordinovat tým terénních pečovatelek, komunikovat s klienty, se zájemci o pečovatelskou službu, případně jejich pečujícími, provádět sociální šetření, spolupracovat s kolegy z Pečovatelského centra, podílet se na rozvoji služby i vzdělávání týmu apod.

Požadujeme:

  • Vzdělání dle zákona 108/⁠2006 Sb. Zákon o sociálních službách umožňující pracovat na pozici sociálního pracovníka
  • Empatické, vstřícné a profesionální jednání s klienty služby
  • Trestní bezúhonnost
  • Optimistického ducha
  • Schopnost týmové spolupráce a odolnost vůči stresu
  • Schopnost orientovat se v různých situacích spojených s poskytováním sociálních služeb

Výhodou:

  • Pracovní zkušenost v terénní sociální službě
  • Zkušenost s vedením týmu

Nabízíme:

  • Podporu fungující organizace, možnost supervizí
  • Možnost aktivně se podílet na chodu a rozvoji pečovatelské služby PCP7

  • Příjemné a vstřícné pracovní prostředí na území Prahy 7
  • Zázemí zavedené organizace
  • Důstojné platové ohodnocení
  • Podporu vzdělávání a seberozvoje
  • Mobilní telefon, notebook
  • Stravenky
  • Sick days
  • Příspěvky na kulturu, sport a dětské tábory
  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní smlouvu na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Nástup možný ihned.

Svůj životopis a motivační dopis nám zašlete na uvedenou adresu nejpozději do 15. 3. 2020.

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Více informací o naší organizaci naleznete na https://www.pecovatelskecentrum.cz.