220 874 601 | sekretariat@pcp7.cz

LETNÍ BRIGÁDA V ODLEHČOVACÍM CENTRU PRO SENIORY

Co Vás čeká:

  • přímá obslužná péče o seniory u lůžka na různé druhy směn (6/8/10/11 hod. dle dohody) - pomoc při osobní hygieně (např. výměna inkopomůcek aj.), běžných úkonech péče o vlastní osobu vč. podávání stravy, pomoc při aktivizačních činnostech

  • komunikace s rodinnými příslušníky klientů

  • práce v multidisciplinárním týmu – pečovatelé, zdravotní sestry, aktivizační a sociální pracovníci

  • vedení výkazů práce

Co od vás očekáváme/požadujeme:

  • zájem o práci se seniory

  • spolehlivost, samostatnost, vysokou míru sebekázně

  • empatické jednání, pečlivost a komunikativnost

  • trestní bezúhonnost

  • schopnost týmové spolupráce, odolnost vůči stresu

  • dobrý zdravotní stav

Ideálně hledáme kolegy, kteří umí nebo nemají problém se naučit běžný provoz.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • vskutku potřebnou práci s lidmi a cenné zkušenosti do života

  • dohodu o provedení práce

  • důkladné zaškolení a průběžnou podporu vedoucího

  • platové ohodnocení 130–150 Kč/hod. (dle praxe a kvalifikace)

  • stabilní zázemí příspěvkové organizace

  • vstřícný kolektiv a příjemné pracovní prostředí v blízkosti Stromovky (Kamenická 46)

  • nástup: průběžně od 1. května 2022

Životopis/CV se stručným motivačním dopisem posílejte na husek.r@pcp7.cz. V životopisu uveďte vzdělání,  dosavadní praxi a telefonické spojení.

Dotazy k pracovní pozici: Radek Hušek, tel. 770 152 883