220 874 601 | sekretariat@pcp7.cz

LETNÍ  BRIGÁDA V ODLEHČOVACÍM CENTRU  PRO SENIORY

Co Vás čeká:

  • přímá obslužná péče o seniory u lůžka na různé druhy směn (8 / 12 hod.) - pomoc při osobní hygieně, běžných úkonech péče o vlastní osobu vč. podávání stravy, pomoc při aktivizačních činnostech;
  • komunikace s rodinnými příslušníky klientů;
  • práce v multidisciplinárním týmu – pečovatelé, zdravotní sestry, aktivizační pracovníci, sociální pracovníci;
  • vedení výkazů práce.

Co od Vás čekáváme/požadujeme:

  • zájem o práci se seniory;
  • spolehlivost, samostatnost, vysokou míru sebekázně;
  • empatické jednání se seniory, pečlivost a komunikativnost;
  • trestní bezúhonnost;
  • schopnost týmové spolupráce, odolnost vůči stresu;
  • dobrý zdravotní stav.

Kdo je pro nás ideálním uchazečem (tímto rozhodně nediskriminujeme ostatní):

  • člověk s praxí v oboru nebo kvalifikací PvSS;
  • student sociálního nebo zdravotnického oboru;
  • s pravidelnou docházkou Pá-So-Ne.

Speciální podmínky pracovního režimu v souvislosti s nákazou SARS-CoV-2:

  • dodržování bezpečného chování během konání brigády – tj. neúčast v hromadných akcích, omezení sociálních kontaktů na nezbytné minimum, přísné dodržování hygienických opatření – roušky, důsledná desinfekce rukou aj.;
  • souhlas s testováním na COVID 19 podle frekvence určené PCP7 (hradí PCP7).

Co Vám můžeme nabídnout:

  • smysluplnou a užitečnou práci na DPP;
  • důkladné zaškolení a průběžnou podporu vedoucího;
  • platové ohodnocení 130 až 150 Kč/hod. dle praxe a vzdělání;
  • stabilní zázemí příspěvkové organizace;
  • vstřícný kolektiv a příjemné pracovní prostředí v blízkosti Stromovky (Kamenická 46);
  • nástup: průběžně od 1. června 2020.

Životopis/CV se stručným motivačním dopisem posílejte na hr@pcp7.cz. V životopisu uveďte vzdělání, dosavadní praxi a telefonické spojení. A nezapomeňte, že motivační dopis je někdy mnohem rozhodující než vaše CV.

Dotazy k pracovní pozici Vám zodpoví p. Radek Hušek na telefonním čísle 770 152 883