220 874 601 | sekretariat@pcp7.cz

LETNÍ  BRIGÁDA – pečovatel/ka v domácnostech

Hledáme brigádníky/ce přímé obslužné péče do terénní pečovatelské  služby na letní období.

Pracovní náplň:

  • péče o seniory na Praze 7 v domácím prostředí;
  • zajištění úklidu, nákupů, doprovodů, donášek obědů apod., pomoc při osobní hygieně nebo podání stravy;
  • komunikace s kolegy, koordinátory, rodinnými příslušníky uživatelů;
  • jednoduché vedení dokumentace (výkazů).

Co od Vás čekáváme/požadujeme:

  • zájem o práci se seniory;
  • empatické jednání se seniory, pečlivost a komunikativnost;
  • trestní bezúhonnost;
  • schopnost týmové spolupráce, odolnost vůči stresu;
  • dobrý zdravotní stav.

Speciální podmínky pracovního režimu v souvislosti s nákazou SARS-CoV-2:

  • Odpracování v létě minimálně 3 týdnů (i více) v jednom celku ve standardním režimu 8hodinových pracovních směn. Víkendy po dohodě a s ohledem na dodržení nepřetržitého odpočinku.
  • Dodržování bezpečného chování během konání brigády – tj. neúčast v hromadných akcích, omezení sociální kontaktů na nezbytné minimum, přísné dodržování hygienických opatření – roušky, důsledná desinfekce rukou aj.
  • Souhlas s testováním na COVID 19 podle frekvence určené PCP7 (hradí PCP7).

Co Vám můžeme nabídnout:

  • užitečnou práci na DPP/DPČ;
  • důkladné zaškolení, průběžnou podporu; možnost absolvování externího základního výcviku ošetřovatelských úkonů již dříve (květen);
  • platové ohodnocení 130 až 150 Kč/hod. dle praxe a vzdělání;
  • stabilní zázemí příspěvkové organizace;
  • příjemné a vstřícné pracovní prostředí i kolektiv.

Nástup: průběžně v období 15. 6.–20. 9. 2020.

Životopis se stručným motivačním dopisem posílejte na hr@pcp7.cz.

Do životopisu uveďte dosažené vzdělání, dosavadní pracovní praxi, zkušenosti s přímou péčí, telefonické spojení. Dotazy k pracovní pozici Vám zodpoví na telefonním čísle 773 768 652