220 874 601 | sekretariat@pcp7.cz

Pečovatel/ka v dps

Co Vás čeká:

  • denní péče o seniory v DPS (občas v jiných domácnostech v této lokalitě);
  • pomoc při osobní hygieně a podání stravy, zajištění úklidu apod.;
  • individuální plánování;
  • komunikace s kolegy, koordinátorkami, rodinnými příslušníky klientů;
  • jednoduché vedení dokumentace (výkazů);
  • 8hodinové denní směny.

Co od Vás očekáváme /požadujeme:

  • zájem o práci se seniory a profesní zkušenosti;
  • empatické jednání se seniory, pečlivost a komunikativnost;
  • trestní bezúhonnost;
  • schopnost týmové spolupráce, odolnost vůči stresu;
  • dobrý zdravotní stav;
  • služby o víkendech (12 hodin) cca 1x měsíčně;
  • kvalifikace pracovníka v sociálních službách – není podmínkou, ale výhodou.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • stabilní zázemí příspěvkové organizace;

  • smysluplnou a užitečnou práci;
  • důkladné zaškolení během adaptace a průběžnou podporu

  • nadstandardní platové ohodnocení (nástup 23 000–25 000 Kč s další progresí);

  • program dalšího vzdělávání a profesního rozvoje (vč. kurzu pracovníka v soc. službách);
  • příjemné a vstřícné pracovní prostředí i kolektiv;

  • dovolená 5 týdnů, sick day 3 dny/rok, stravenky, podpůrný program pro kulturu a zdraví aj. benefity / příspěvky z FKSP;
  • nástup – dle dohody, možný ihned.

Zaujala Vás nabídka? Pošlete nám svůj životopis i se stručným motivačním dopisem na hr@pcp7.cz.

Do životopisu/CV uveďte dosažené vzdělání, dosavadní pracovní praxi a telefonické spojení.

Motivačního dopisu se nebojte, protože leckdy dokáže víc než sebelepší CV, nebo ho úplně nahradí.

Další informace získáte na telefonním čísle 773 768 652