220 874 601 | sekretariat@pcp7.cz

ZDRAVOTNÍ sestra

SOCIÁLNĚ ODLEHČOVACÍHO CENTRA

Co Vás čeká:

  • zdravotnické úkony u seniorů na odlehčovacích lůžkách (podávání léků, aplikace injekcí, inzulínu, ošetřování rán apod.);
  • evidence v programu Chytrá organizace.

Co od Vás očekáváme/požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání, odbornou způsobilost dle zákona 96/2004 Sb.;
  • empatii, trpělivost a profesionální jednání se seniory;
  • týmovou spolupráci, odolnost vůči stresu;
  • dobrý zdravotní stav a schopnost pracovat i na nočních směnách (krátký, dlouhý týden);
  • trestní bezúhonnost.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • možnost částečného úvazku (krácený počet směn);
  • platové ohodnocení dle praxe a vzdělání (10. platová třída);
  • proplácení přesčasu, víkendu a svátků;
  • další finanční ohodnocení v závislosti na pracovních výsledcích;
  • pravidelná školení, možnost supervize a podpora pracovního růstu;
  • stabilní zázemí příspěvkové organizace;
  • benefity (stravenky, sick days, poukázky Multipass / karta Multisport aj. příspěvky);
  • vstřícný kolektiv, rodinná atmosféra a příjemné pracovní prostředí v blízkosti parku Stromovka;
  • nástup možný ihned.

Životopis s motivačním dopisem zašlete na adresu hr@pcp7.cz. Bližší informace o pracovní pozici Vám zodpoví paní R. Horažďovská na telefonním čísle 725 714 180.