220 874 601 | sekretariat@pcp7.cz

PRACUJTE V PEČOVATELSKÉM CENTRU

Podporujeme všechny, kteří o své blízké pečují sami. Pomáháme i tam, kde pečující nejsou. Nakoupíme, dovezeme oběd, pomůžeme s hygienou. Pečující vystřídáme i dlouhodobě: až na tři měsíce v roce nabízíme péči v odlehčovacím centru. Poradíme, kam se obrátit, když už naše služby nestačí. Pracujeme tak, aby se na Praze 7 dalo prožít spokojené stáří.

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS

Vstřícné prostředí

Pokud je vůle a ochota na obou stranách, domluvíte se s námi na všem.

Nadstandardní platy v sociálních službách

Práci dokážeme zaplatit. Svědčí o tom i to, že v průměru u nás zaměstnanci stráví víc než 7 let.

Stabilní organizace

Nejsme projekt na dva roky. Naši klienty potřebují dlouhodobou podporu. Budujeme proto pevné týmy.

Podpora profesního růstu

Dáváme zelenou vzdělávání. Zaměstnancům přispíváme na kurzy, umíme vás podpořit ve studiu.

Jdeme novinkám naproti

Hledáme nové cesty. Když víme, že opravdu fungují, nebojíme se na ně vydat. Podporujeme stáže i nové nápady.

Na hlavní pracovní poměr AKTUÁLNĚ PŘIJMEME

Pečovatel/ka na směny v odlehčovacím centru

Hledáte smysluplnou práci? My hledáme důležitou posilu, pečovatele/ku v odlehčovacím centru.

Jedná se o přímou práci s klienty Sociálně odlehčovacího centra, které poskytuje komplexní služby spojené s pobytem, stravováním a ošetřovatelskou péčí pro seniory. Práce ve směnném provozu.

POMOCNÝ KOORDINÁTOR / POMOCNÁ KOORDINÁTORKA TERÉNNÍ PEČOVATELSKÉ SLUŽBY

Máte organizační schopnosti? Uvítáme Váš talent.

Náplní práce je zejména pomoc s rozpisem služeb, evidencí docházky a komunikace s klienty.

ZDRAVOTNÍ sestra ODLEHČOVACÍHO CENTRA

Hledáme milého kolegu nebo příjemnou kolegyni na doplnění zdravotnického týmu.

Zdravotnický tým v Sociálně odlehčovacím centru, které poskytuje komplexní služby spojené s pobytem, stravováním a ošetřovatelskou péčí pro seniory, by uvítal posilu. Práce ve směnném provozu.

PEČOVATEL/KA DO TERÉNU

Jste typ, která rád pomáhá druhým? Hledáme pracovníka/ci přímé obslužné péče do terénní pečovatelské služby.

Pestrá pracovní náplň spočívá v pomoci seniorům v jejich domácnostech na Praze 7 během pracovních dnů.

ŘIDIČ/KA PEČOVATELSKÉ SLUŽBY

Je řízení vozu Vaším koníčkem? Svou zálibu můžete povýšit na smysluplné zaměstnání. Hledáme řidiče/ku s působením na Praze 7.

Vaše pracovní náplň spočívá v přepravě uživatelů našich služeb a rozvozu obědů, prádla apod., a to i zcela novým elektromobilem zn. Nissan. 

nabídka brigád

DLOUHODOBÁ BRIGÁDA – ZDRAVOTNÍ SESTRA v Sociálně odlehčovacím centru

Hledáme milého kolegu nebo příjemnou kolegyni na občasnou výpomoc a doplnění zdravotnického týmu například v době dovolených. 

Sociálně odlehčovací centrum poskytuje komplexní služby spojené s pobytem, stravováním a ošetřovatelskou péčí pro seniory. Jeho zdravotnický tým by občas uvítal posilu. Práce i v nočních směnách.

DLOUHODOBÁ BRIGÁDA – PRACOVNÍK STRAVOVACÍHO PROVOZU a/nebo ŘIDIČ-RECEPČNÍ 

V Sociálně odlehčovacím centru Praha 7 potřebujeme brigádníky/ce na zástup ve směnném provozu (12 hod.). Pozice je ideální pro šikovného člověka, který je časově flexibilní a bydlí v rychlém dosahu Prahy 7. 

Sociálně odlehčovací centrum poskytuje komplexní služby spojené s pobytem, stravováním a ošetřovatelskou péčí pro seniory. Jeho zdravotnický tým by občas uvítal posilu. Práce o víkendech cca 1x měsíčně.

PEČOVATELKA V DOMÁCNOSTECH NA ODPOLEDNE

Vyhovuje Vám práce v odpoledních a večerních hodinách? Rádi pomáháte druhým?

Hledáme na odpolední a podvečerní dopomoc v domácnostech klientů pečovatelku, nejlépe s bydlištěm na Praze 7. Jedná se zejména o pomoc při osobní hygieně, ukládání na lůžko, podání stravy.

DLOUHODOBÁ BRIGÁDA – PEČOVATEL/KA V ODLEHčOVACÍM CENTRU

Hledáme milého brigádníka či milou brigádnici přímé obslužné péče k lůžkům Sociálně odlehčovacího centra na občasnou výpomoc, nepravidelné směnyzáskoky například v době dovolených. 

Sociálně odlehčovací centrum poskytuje komplexní služby spojené s pobytem, stravováním a ošetřovatelskou péčí pro seniory. Jeho zdravotnický tým by občas uvítal posilu. Práce i v nočních směnách.

NÁBOR MÁ 4 KROKY

 • 1
  PRVOTNÍ KONTAKT
  Po obdržení CV s motivačním dopisem se vám ozveme nejpozději do týdne. Pokud nás zaslané podklady zaujmou, domluvíme si schůzku.
 • 2
  OSOBNÍ SETKÁNÍ
  Naživo se uvidíte s vedoucím služby, ve které chcete pracovat. Společně proberete vaše pracovní zkušenosti i motivaci pro práci u nás.
 • 3
  PRACOVNÍ DEN NANEČISTO
  Práci si můžete vyzkoušet na jeden den formou stáže. Předem tak zjistíte, do čeho jdete. Navíc potkáte potenciální kolegy, kterých se můžete doptat na cokoli.
 • 4
  ROZHODNUTÍ A PŘÍPADNÝ NÁSTUP
  Když je vše v pořádku, nabídneme smlouvu. Ve zkušební době vás zaučí zkušený kolega – mentor. Sejdete se s vedením a získáte přehled o dalších službách.

CO MÁME NA PRÁCI V PEČOVATELSKÉM CENTRU RÁDI

„Mám ráda práci se seniory a v odlehčovacím centru, kde je malý kolektiv, se můžeme klientům opravdu věnovat. Těší mě právě takhle možnost osobního přístupu.

Romana Podlešákovázdravotní sestra

„ Tahle práce má jasný smysl. A rozhodně není jednotvárná.“

Jenda Policar hospodář

„Já osobně patřím mezi mladší ročníky, ale práce se seniory mě baví a mnohému jsem se přiučila a stále učím. Seniora vnímám jako životního lektora.“

Kateřina Knorrovákoordinátorka

„Já v centru využiju všechna svá studia a školy. Jsem sice ekonomka, ale hodí se mi jak žurnalistická průprava, tak má studia sociální práce.“

Martina Melicharováekonomka

DALŠÍ MOŽNOSTI

Zaujali jsme vás, ale nenašli jste vhodnou pozici? Stále hledáme šikovné, pečlivé a trpělivé lidi. Na brigádu i HPP. Napište naší personalistce Angele Novikavě na hr@pcp7.cz. Třeba se domluvíte.