220 874 601 | sekretariat@pcp7.cz

Dlouhodobá brigáda - zdravotní sestra v sociálně odlehčovacím centru

Forma spolupráce: DPP – občasná výpomoc /nepravidelné směny/ záskoky v době dovolených

Náplň práce:

  • zdravotnické úkony u seniorů na odlehčovacích lůžkách: podávání léků, aplikace injekcí, inzulínu, ošetřovatelství apod.,
  • evidence v programu Chytrá organizace.

Očekáváme/požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání, odbornou způsobilost dle zákona 96/2004 Sb.
  • empatii, trpělivost a profesionální jednání se seniory
  • týmovou spolupráci, odolnost vůči stresu v multidisciplinárním týmu
  • dobrý zdravotní stav a schopnost pracovat i na nočních směnách
  • bezúhonnost

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení 200–250 Kč/hod. (progrese dle zapracování)
  • stabilní zázemí příspěvkové organizace
  • příjemné pracovní prostředí u parku Stromovka
  • vstřícný kolektiv

Nástup možný ihned. Životopis s motivačním dopisem posílejte na hr@pcp7.cz. Další informace o pracovní pozici poskytne R. Horažďovská 725 714 180.