220 874 601 | sekretariat@pcp7.cz

PEČOVATEL/KA O SENIORY V POBYTOVÉM CENTRU

Sociálně odlehčovací centrum Kamenická poskytuje komplexní služby sociální péče spojenou s pobytem, stravováním a ošetřovatelskou péči pro seniory na přechodnou dobu.

Pracovní náplň:

  • denní péče o klienty u lůžka v nepřetržitém provozu centra (12hodinové směny);
  • pomoc při osobní hygieně, běžných úkonech péče o vlastní osobu vč. podávání stravy, pomoc při aktivizačních činnostech;
  • komunikace s rodinnými příslušníky uživatelů služby;
  • vedení výkazů práce;
  • práce v multidisciplinárním týmu – pečovatelky, zdravotní sestry, aktivizační a sociální pracovnice.

Co od Vás očekáváme:

  • zájem o práci se seniory;
  • empatické jednání se seniory, pečlivost a komunikativnost;
  • trestní bezúhonnost;
  • schopnost týmové spolupráce;
  • dobrý zdravotní stav, odolnost vůči stresu;
  • ochotu ke službám o víkendech – cca 1x měsíčně;
  • kurz pracovníka v sociálních službách (není však podmínkou, je možné absolvovat po zkušební době v rámci programu vzdělávání).

Co Vám můžeme nabídnout:

  • smysluplnou a užitečnou práci na Praze 7;
  • platové ohodnocení dle praxe a vzdělání – nástupní hrubý plat 24 000–26 000 Kč;
  • přednostní proplácení příplatků za víkendy/svátky/přesčasy;
  • další finanční odměňování v návaznosti na hodnocení pracovního výkonu;
  • zaškolení a průběžnou podporu vedoucího;
  • každoroční program vzdělávání a profesního rozvoje;
  • stabilní zázemí příspěvkové organizace;
  • rodinnou atmosféru v příjemném pracovním prostředí u parku Stromovka;
  • benefity: stravenky, 5 týdnů dovolené, indispoziční volno, příspěvky na sportovní a kulturní aktivity (Ticket Benefits Multi / karta Multisport), dětskou rekreaci aj.

Nástup možný ihned.

Zašlete nám prosím svůj životopis se stručným motivačním dopisem na adresu: hr@pcp7.cz.

Do životopisu, prosím, uveďte:

  • dosažené vzdělání, kvalifikaci
  • dosavadní pracovní praxi
  • telefonické spojení

Dotazy k pracovní pozici: Bc. Radek Hušek – 770 152 883.